Okrugli sto o Programu zaštite kulturnih dobara

Doedukacija postojećeg kadra Zavičajnog muzeja Rožaje
10. Jula 2012.
Halko Halilović - "Na drumu"
U pripremi izložba slika Halka Halilovića
2. Oktobra 2012.
Prikaži sve

Okrugli sto o Programu zaštite kulturnih dobara

Očuvanje kulturne baštine - izvor pobjeda.me

Direktor JU Zavičajni muzej “Ganića kula” Rožaje Sadik Dacić je učestvovao u radu Okruglog stola održanog u Podgorici 26.09.2012. godine u JU Muzeji i Galerije Podgorice. Okrugli sto je organizovan od strane Ministarstva kulture Crne Gore na temu “Promocija programa zaštite i očuvanja kulturnih dobara” za 2012. godinu.
Tom prilikom je predstavio realizovane projekte JU Zavičajni muzej “Ganića kula” Rožaje, zaključno sa prvom dekadom mjeseca septembra te ukazao na vrijednost samog programa koji je od neprocjenjivog značaja jer daje šansu institucijjama kulture da implementiraju različite projekte uz poštovanje važećih propisa i regulativa u cilju unapređenja ove važne društvene djelatnosti.

Očuvanje kulturne baštine - izvor pobjeda.me
[/lightbox]

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *